خرید تابلو در تبریز

خرید تابلو در تبریز

اگر به دنبال خرید تابلو در تبریز هستید صفحه خوبی رو باز کردید، ما سعی کردیم آدرس هر فروشگاه‌ تابلو دکوراتیو در تبریز که به صورت حضوری فروش دارد را در این مقاله برای شما جمع آوری کنیم اما از آنجایی که در شهر تبریز تعداد بسیار کمی مشغول فعالیت در حوزه فروش اینترنتی خرید تابلو نقاشی کار دست هستند یا ما نتونستیم پیدا کنیم، در این مطلب فقط ۳ فروشگاه حضوری را به شما معرفی کردیم، در صورت پیدا نکردن طرح مدنظرتون از این سه تابلو فروشی در تبریز می‌تونید از فروشگاه‌های اینترنتی قوی کشور ( که هم کلاهبرداری نباشند و هم کیفیت خوبی کار کنند) برای تابلو وان یکاد یا سایر طرحها اقدام کنید.

خرید تابلو در تبریز

اولین فروشگاه – تابلو دکوراتیو مون -خرید تابلو دکوراتیو در تبریز
 • آدرس: تبریز خیابان راه آهن کوی قدس
 • شماره تماس: 09032053723
 •  خدمات: پرداخت درب منزل تبریز، امکان چاپ روی شاسی و لمینت، طرحهای متنوع و…
تابلو فروشی در تبریز
خرید تابلو در تبریز

دومین تابلو فروشی در تبریز – دنیای قاب 

 • آدرس: کارگاه تبریز امیر خیز خیابان سردار ملی 50 متر بالاتر از مسجد قصابلار زیر زمین بنگاه ایران زمین پلاک 27
 • شماره تماس : 09391978733
 • خدمات : بیش از 200 طرح مختلف مدرن، مشاوره خرید و …
 • قیمت تابلو های تک سایز : 70*100 600 تومان 60*80 500تومان 50*70 430تومان 40*60 380تومان
طرحهای فروشگاه
دیدن نمونه کارها و طرح های هر فروشگاه  برای خرید تابلو در تبریز اغلب اوقات به مشتریان کمک میکنه تا انتخاب بهتری داشته باشند توجه داشته باشید  ( میتونید با شماره ای که گذاشتیم تماس بگیرید تا برای شما ارسال شود) بر همین اساس از مهمترین وظایف یک بیزینس من حرفه ای در بازاریابی کسب و کار خود تهیه تصاویر مناسب از محصولات خود است.
خرید تابلو در تبریز
فروشگاه تابلو در تبریز

سومین فروشگاه تابلو دکوراتیو در تبریز- تابلو فرش جبرئیلی

 • آدرس : تبریز میدان رسالت مجتمع تجاری آمازون طبقه اول دنیای تابلو فرش
 • شماره تماس : 09143242811
 • آیدی اینستاگرام tablofarsh.jabraily.tabriz

یکی از ایده های خرید تابلو دکوراتیو در تبریز، خرید تابلو فرش است ( اگر بودجه آن را دارید) چون تابلو فرش های تبریز در کشور زبانزده و برخی از هنرمندان و فروشندگان خوب این شهر به کشورهای خارجی مثل استرالیا، فرانسه و سایر کشورها هم ارسال میکنند که به ارز آوری و اقتصاد کشور هم کمک میکنند.

در مقاله ی جداگانه ای به شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل همراه با تصاویری از خانه های مدرن ایرانی و 11 ترکیب رنگی زیبا اشاره کردیم اگر دنبال تزیین اصولی هرچه بیشتر خانه خود هستید، پیشنهاد میکنم با مراجعه به وبلاگ سایت آن را مطالعه کنید.

از آنجایی که در برخی از شهرهای ایران فروشگاه‌های کمی برای خرید تابلوهای مدرن و دکوراتیو وجود دارد از جمله شهر تبریز و اصفهان شما می‌توانید بعد از رفتن به این فروشگاه‌های حضوری در صورت عدم وجود طرحی که مورد سلیقه شما باشد از فروشگاه‌های اینترنتی خریداری کنید.

چهارمین فروشگاه – فروشگاه تابلو سلین 

 •  آدرس :مشهد خیابان سلمان فارسی دو پلاک 80
 • شماره تماس : 09981174651

در زیر برخی از طرح های فروشگاه سلین را ببینید ( برای خرید هرکدام میتوانید رو گزینه خرید زیر عکس کلیک کنید)

تابلو دکوراتیو گل و شاخه های آویزان

شروع قیمت از تومان1.300.000
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

تابلو طرح گل مدرن آرامش بخش

شروع قیمت از تومان1.390.000
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

تابلو دکوراتیو گل سیاه و سفید

شروع قیمت از تومان1.290.000
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

تابلو دکوراتیو پروانه های زیبا

شروع قیمت از تومان990.000
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

تابلو دکوراتیو سیاه و سفید مدرن

شروع قیمت از تومان990.000
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

دلیل تعداد کم فروشگاه های حضوری برای خرید تابلو در تبریز در این مقاله

از شما عزیزان بابت تعداد کم فروشگاه‌های معرفی شده عذرخواهی می‌کنیم هر آنچه از فروشگاه تابلو دکوراتیو در تبریز پیدا کردیم براتون قرار دادیم اما حقیقت این است که تعداد کمی فروشگاه برای خرید تابلو برای پذیرایی درشهر شما بزرگواران وجود دارد خودتون هم می‌تونید از طریق گوگل دیوار و یا اینستاگرام بیشتر بررسی کنید تا به صحت کلام ما پی ببرید تعدادی از هنرمندان تبریزی هم هستند که کار نقاشی انجام می‌دهند اما فروشگاه آنها را ما پیدا نکردیم و به کسانی رسیدیم تعداد کارهای موجود کمی داشتند و بیشتر سفارشی کار می‌کنند.

2 اقدام مهم در خرید غیر حضوری

در خریدهای غیرحضوری باید خیلی دقت کنید که دچار از دست رفتن سرمایه‌تون نشید چون برخی از فروشگاه‌ها وجود دارند که متاسفانه با فریب مردم بعد از گرفتن پول از مشتری هیچ محصولی را برای ایشان نمی‌فرستند ( که از جمله معایب خرید غیر حضوری از تابلو فروشی در تبریز به شمار میرود) دو تا از راهکارهایی که شما می‌تونید تشخیص بدید آیا فروشگاه مد نظر کلاهبرداری است یا خیر این است که:
 1. اول از همه شماره ۵ مشتری آن فروشگاه را بگیرید و بگویید قصد مشورت با آنها را دارید خیلی منطقی نیست که فروشنده درخواست شما را قبول نکند چون ۵ مشتری تعداد کمی است و قالب فروشگاه‌های تابلو دکوراتیو آنقدر مشتری ندارند که بخواهند مزاحم این ۵ مشتری بشوند و کمتر کسی این کار را برای تحقیق درباره فروشگاه انجام می‌دهد، بعد از گرفتن شماره حتماً با مشتری تماس بگیرید و از آنها بخواهید عکسی از تابلوهای روی دیوار خود که از آن فروشگاه تهیه کردند بفرستند
 2. راه دیگر چک کردن فروشگاه بررسی نماد اعتماد الکترونیک آن فروشگاه است باید چک کنید که آیا آن فروشگاه نماد فعالی دارد یا خیر زمانی که از فروشگاه کلاهبرداری شکایتی می‌شود و آنها قادر نیستند رفع رجوع کنند سازمان تجارت الکترونیک نماد اعتماد آن کسب و کار را غیر فعال می‌کند اما برای خرید تابلو در تبریز شما نیاز به این اقدامات ندارید.

نکته مهم خرید تابلو دکوراتیو در تبریز

قبل از اینکه به فروشگاه تابلو دکوراتیو در تبریز تشریف ببرید حتماً فضای مورد نیاز خود را روی دیوار اندازه بگیرید تا بتونید انتخاب مناسبی داشته باشید مثلاً برخی از تابلوهای سه تیکه حدود ۱۷۰ سانت به صورت طولی و ۶۰ سانت به صورت عرضی یا همان ارتفاع از دیوار را اشغال می‌کنند و اگر شما فضای کمتری مثل ۱۴۰ سانت داشته باشید تابلوها از فضای مد نظرتون خارج می‌شوند و زیبایی خود را از دست می‌دهند .
در هر حوزه‌ای که می‌خواهید پیشرفت کنید و به نتیجه خوبی برسید باید آموزش ببینید در حوزه طراحی دکوراسیون منزل و دیزاین هرچه زیباتر خانه هم باید آموزش دید تا فضای زیبا و دلنشینی را طراحی کنید لزوماً هم نیاز نیست لوازم گران خریداری کنید بلکه میتونید با تهیه کارهای دیوارکوب کالیگرافی که قیمتی مناسب داشته باشد، دکور خود را زیباترکنید.
آموزش دیدن از فرد شایسته کار شما را راحت‌تر می‌کند برای دسترسی به آموزش‌های خوب می‌توانید به پیج‌های معتبر اینستاگرامی ایرانی مراجعه کنید .

تغییر فضای تکراری دکوراسیون با خرید تابلو در تبریز

ما در فروشگاه سلین معتقد هستیم تابلوهای دکوراتیو می‌تونم خونه شما رو از فضای تکراری و بی روح تا حدی خارج کنند گرچه که زنده بودن هر خانه‌ای و داشتن روح در آنجا منوط به ارتباطات خوب اخلاقی افراد درون آن خانه است اما استفاده از لوازم دکوراتیو با تم شاد هم می‌تواند در زیبایی و نشاط منزل موثر باشد نمی‌توان تاثیر و هارمونی رنگ‌ها بر ذهن انسان را نادیده گرفت صنعت چاپ در برخی از شهرهای ایران رشد کمتری داشته است رنگ‌هایی مثل سبز که برگرفته از تم طبیعت هستند حال و هوای فوق العاده عالی می‌توانند برای خانه شما داشته باشند .
واژه دکوراتیو قدمت طولانی در ایران ندارد و در ادامه خیلی از محصولات این کلمه به عنوان صفت قرار می‌گیرد و واژه خارجی.

خرید تابلو دکوراتیو در تبریز و تلاش فروشندگان

همکاران ما در کارگاه تولید فروشگاه سلین و سایر فروشگاه های در تلاش هستند  رضایت شما را به دست آورند و با بهینه کردن قیمت‌های نهایی و تحویل سریع مرسوله تجربه خوبی برای شما رقم بزنند زمان تقریبی تحویل سفارشات پنج روز کاری می باشد.
 فروشندگان حرفه‌ای که تجربه فوق العاده‌ای از خرید برای مشتریان رقم می‌زنند زمان زیادی را برای کسب دانش و تجربه در بازار سپری کردند مثلا میدانند باید پرزنت حرفه ای از محصول داشته باشند ما هم تلاش کردیم تصاویر و فیلم‌های با کیفیتی از محصولات برای شما قرار دهیم البته فیلم‌ها به این دلیل که غالباً عمودی هستند و حجم زیادی دارند در سایت قادر به بارگذاری آنها نبودیم و شما می‌تونید با شماره 09981174651 ارتباط برقرار کنید تا برای شما فیلم‌ها هم ارسال شود.
یکی از خدماتی که سعی کردیم در سایت ارائه کنیم این است که موضوعات مختلف طرح‌های دکوتیو را دسته‌بندی کنیم به طور مثال شما در منوی سایت طرح‌های چشم نظر و یکاد کودک به صورت جداگانه مشاهده می‌کنید که هر کدام صفحه‌ای مخصوص به خود دارد و در مجموع بالای ۱۵۰ طرح در سایت آپلود شده است که برخی از آنها عکس‌های دوربینی هم دارند.

مقالات گوگل برای تابلو فروشی در تبریز

متاسفانه برخی از مقالات با وجود زدن عنوان این مطلب به معرفی فروشگاه‌های تابلوی دکوراتیو در تبریز نپرداختند و به معرفی فروشگاه خود در آن مقاله اشاره کردند که این دور از انصاف است…‌و‌ مخاطب نظرش جلب نمی شود امید آن روزی که همه دغدغه خیر رساندن به همدیگر را داشته باشیم.

امروز علاوه خانم هایی که برای پذیرایی منزل به دنبال تهیه تابلو هستند، بسیاری از مغازه داران و فروشندگان برای تزیین دیوارهای فروشگاه خود از تابلوهای دکوراتیو استفاده می‌کند از جمله املاکی ها، مبل فروشی ها، کافه ها و … و از این بابت در گوگل سرچ میکنند خرید تابلو در تبریز تا فروشگاه نزدیک خود را پیدا کنند، درست نیست با محتوای کاملا غیر مرتبط وقت دیگران را بگیریم.

اگر طرح مدنظر خودتون رو در فروشگاه تابلو دکوراتیو در تبریز پیدا نکردید با ما تماس بگیرید

درست است که شهر تبریز، شهری پر از مکان های تاریخی و با فرهنگ ارزشمند است و یکی از مناطق ارزشمند آن منطقه عینالیست که در آن دو امامزاده بزرگوار قرار دارند و مردم هر ساله برای زیارت آن بزرگواران به آنجا می‌روند، اما واقعیت این است که تعداد فروشگاه تابلو دکوراتیو در تبریز در این شهر بسیار کم است یا اگر وجود دارند در پلتفرم های اینترنتی کم فعالیت کردند و ناشناخته هستند، چون ما آن ها را پیدا نکردیم تا به شما معرفی کنیم و برای خرید تابلو دکوراتیو در تبریز احتمالا شما چالش داشته باشید، اما نگران نباشید، از همان دو سه فروشگاهی که معرفی شد انشالله طرح دلخواهتون رو پیدا میکنید، اگر هم نشد روی کمک ما حساب کنید و سراغ فروشگاه های اینترنتی بروید.

جدا از بحث خرید تابلو در تبریز علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر میتوانند برای تهیه عکس‌هایی که در فروشگاه یا سایت‌های مختلف آنها را پیدا نمی‌کنند با شماره پشتیبانی تماس بگیرند تا سه سایت خارجی مرجع دانلود عکس‌های هنری را به شما معرفی کنیم که با سرچ انگلیسی می‌توانید احتمالاً به طرح مد نظر خود برسید همچنین مقاله خرید و فروش آثار هنری را مطالعه کنید هنوز هم معماری شهر تبریز غالباً بافت مدرن و لوکسی ندارد و بافت قدیمی خود را حفظ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید
WhatsApp