آموزش نحوه فروش تابلو نقاشی – تابلو نقاشی کجا بخرم

کجا تابلو نقاشی بفروشم

اول اینکه همین الان که دنبال رسیدن به پاسخ سوال کجا تابلو نقاشی بفروشم هستید جای شکرش هست چون هرکسی برای آموزش دیدن نحوه فروش تابلو نقاشی وقت نمیزاره (بعضا از روی تنبلی و ذهینت های اشتباه) تابلو فروشی در مشهد این روزها بیشتر اینترنتی شده است و ما هم کانال های بازاریابی اینترنتی را بیشتر به شما معرفی میکنیم تا با علم روز پیش برید و سراغ حجره داری نروید.

البته کار واقعا سختی برای فروش تابلو نقاشی پیش رو دارید!

یک نکته مهم این است که سعی کنید در یکی از شاخه های تابلو نقاشی تخصصی کار کنید مثلا فقط کالیگرافی…فقط تابلو های نقاشی آینه ای…هرگز خود را متخصص همه شاخه ها در ابتدای کارتون معرفی نکنید

هیچکدام از راههایی که به شما پیشنهاد میدهیم تضمینی نیست … یعنی قرار نیست با شروع فعالیت در هریک شما ثروتمند شوید، بلکه در حد پیشنهاد و ایده است که میتونید تست کنید و ببینید آیا بازخورد خوبی دارد یا نه…

ضمنا اگر تابلو نقاشی نفیسی دارید و فقط قصد فروش آن را دارید کار سختی پیش رو دارید و این مقاله هم به شما کمک چندانی نمی کند … این مقاله بیشتر برای افرادی مناسب است که قصد شروع کسب و کار دارند

لیست ایده های کانال بازاریابی برای فروش تابلو نقاشی

 1. ساختن ریلز جذاب در اینستاگرام (یکی از بهترین ایده ها)
 2. تبلیغات گوگل ادز
 3. تبلیغات یکتانت
 4. تبلیغات در باسلام
 5. تبلیغات در دیوار تهران
 6. تبلیغات در ایتا
 7. تبلیغات در روبیکا
 8. تبلیغات دهان به دهان مشتریان قبلی برای فروش به دوستان آنها
 9. تبلیغات در ترب
 10. تبلیغات حضوری در هتل ها و برج ها
 11. برگزاری شوروم فامیلی
 12. تبلیغات در واتس آپ بیزینسی ( فروش مجدد ب مشتریان قبلی)
 13. اجرای ترکیبی سه تا از کانال های معرفی شده

بدون اضافه گویی میریم سراغ معرفی راه های فروش تابلو نقاشی اما این 2 نکته زیر رو قبلش باید بدونید !

 1. فروش مثل گل زدن در فوتبال میمونه باید چندین کار رو با هم انجام بدید تا درمسابقه بتونید گل بزنید از جمله تمرین قبل بازی، اجرای تاکتیک، تغذیه سالم و…
  اگر میخواهید مردم برای خرید تابلو برای پذیرایی  وسایر طرحها به شما رجوع کنند باید در کنار تبلیغات و بازاریابی یکسری کارهای دیگه هم باید انجام بدید (مثل عکس و فیلم حرفه ای گرفتن) که در انتهای مقاله آورده شده، حتما بعد از مطالعه کانال های تبلیغاتی، آن نکات رو هم بخونید.
 2. این ذهنیت که من یک تابلو خفن کشیدم و بدون هیچ تبلیغاتی همه الان باید بیان دنبالش و ازم بخرن کاملا اشتباهه و توهمی بیش نیست و باعث میشه شما برای بازاریابی که اتفاقا مهمتره تا تولید وقت نزارید .

اگر به دنبال جواب سوال کجا تابلو نقاشی بفروشم؟ هستید، این 13 ایده را بررسی کنید:

1) ساخت ریل در اینستاگرام

2) تبلیغات گوگل ادز

میتونید با شرکت در یک دوره گوگل ادز (مثلا دوره مدیر وب) یادبگیرید چگونه به لینک یک گوگل بیایید در کلمه خرید تابلو نقاشی چون برخی از مشتریان شما در گوگل هستند و این عبارت رو سرچ میکنند

2) چگونه نقاشی های خود را بفروشیم – طراحی سایت و تبلیغات کلیکی یکتانت 

یکی دیگر از راه های فروش تابلو نقاشی، تبلیغات کلیکی یکتانت است و شیوه آن به این صورت است که شما باید ابتدا یک سایت طراحی کنید و محصولات خود را در آن بارگذاری کنید سپس در یکتانت عضو شوید و شارژ تبلیغ کلیکی تهیه کنید.

شرکت یکتانت سایت شما را در برخی از سایت های پربازدید نمایش میدهد و به ازای اینکه هر شخصی روی بنر شما کلیک کند، از شارژ شما کم میشود.

3)  فعالیت در بازار باسلام و تبلیغات توی چشم – نحوه فروش تابلو نقاشی

یکی دیگر از روش ها فعالیت در بازار باسلام است که دو سه روش هم میتونید در باسلام تبلیغ کنید، که برخی از آنها هزینه خاصی هم ندارد و براساس کلیک است.

4) کجا تابلو نقاشی بفروشم؟ – تبلیغات در دیوار تهران (نردبان دیوار)

یکی از کانال های بازاریابی  که میتوان روی آن کار کرد و خیلی از افراد اعتنایی به آن نمی کنند ثبت آگهی در دیوار فروشگاه ها است نحوه فروش تابلو نقاشی یکی یا دوتا نیست پلتفرم دیوار مدتی هست این امکان را فراهم کرده که تعدادی آگهی با صرف هزینه قرار بدهند که البته بستگی به شهرتون هم داره که این آگهی ها چه جور بازخوردی داشته باشه و پیشنهاد ما این است که یک خط تلفن مجازی تهران بخرید و با آن عضو دیوار تهران بشید تا آگهی هاتون اونجا نمایش داده بشه که قدرت خرید مردم بالاتر است، برای خرید خط تلفن هم باید در گوگل سرچ کنید، برخی از مردم جهت خرید تابلو وان یکاد و سایر سبک ها مثل نقاشی رنگ روغن به دیوار مراجعه میکنند.

مثلاً در دیوار شهر مشهد خیلی بازخورد خوبی نداره فروش تابلو دکوراتیو و اگر فعالیت کنید بعد از مدتی سوال اصلی شما میشود اینکه کجا تابلو نقاشی بفروشم پس در شهری مثل مشهد آنچنان ارزشی نداره براش وقت گذاشت اما در شهری مثل تهران با شرایط کمی فرق میکند و مردم قدرت مالیشون کمی بالاتره و جا داری که وقت بذارین و تست کنید که چه جور بازخوردی داره یا شهرهای دیگه به همین شکل تا بتونید تشخیص بدید آیا جز بهترین راه های فروش تابلو نقاشی به شمار میرود یا خیر .

مشتریان برای خرید تابلو نقاشی کار دست باید کانال های مختلف را که پیشنهاد میکنیم از در هر یک بازه سه ماهه به طور حرفه ای امتحان کنید و آنها را اندازه گیری کنید و ببینید در کدام کانال مربوطه شما فروش بیشتری داشتید و در کدام کانال اصلاً بازخورد خوبی نداشته بعد از چند ماه که به صورت مستمر در این سه کانال فعالیت کردین کانال ضعیف تر را حذف میکنید و کانال دیگری جایگزین می کنید.

کجا تابلو نقاشی بفروشم زمان فرایند ثبت نام در دیوار فروشگاه ها بسیار ساده است اما نیاز به شماره ثابتان شهر رو داره مثلا اگر شما در شهر قزوین هستین و بخواهید در دیوار تهران آگهی ثبت کنید باید یک شماره ثابت از شهر تهران داشته باشید و در تنظیمات ثبت نام شهرتون رو تهران باید انتخاب کنید اگر شماره ندارید ، پرسو جو کنید از آشنایان شاید پیدا کردید.

5) تبلیغات در ایتا – نحوه فروش تابلو نقاشی 

در دو سال اخیر تعداد کاربران ایتا رشد چشمگیری داشت و شما میتونید در ایتا هم بازاریابی کنید، به این شیوه که باید یک کانال بزنید و تولید محتوا انجام بدید و بعد از مدتی در آنجا به دو روش تبلیغات در کانال ها و تبلیغات در ردیف یک ایتا تبلیغات کنید ( کمی سخت و هزینه بر است این روش و با بازدهی شاید کم) برخی ها به اشتباه فکر میکنند راه های فروش تابلو نقاشی فقط در اینستاگرام امکان بذیر است خیر اینطور نیست.

6) تبلیغات در روبیکا

یکی دیگر از روش هایی که میتوانید سراغش بروید تبلیغات در روبیکا است که پیشنهاد میکنیم قبلش تحقیق کنید و آموزش ببینید و همچنین جویا بشید که آیا دیگران راضی بوده اند یا خیر

7) بازاریابی دهان به دهان و دادن هدیه –  ششمین ایده از راه های فروش تابلو نقاشی

یکی دیگر از روش‌های بازاریابی برای طرح های مختلفی که اجرا میکنید ازقبیل تابلو قرانی این است که شما به مشتریان خود در دو سه مرحله اعلام کنید که بابت هر مشتری که از سمت آنها برای شما بیاید که خریدی داشته باشند یک عدد مشخصی مثلاً صد هزار تومان بابت تشکر به آنها وجه تقدیم میکنید ، مثلا یکبار زمانی که تابلو بدست مشتری می‌رسد و برای بازخورد تماس میگیرید اعلام کنید، یکبار بعد از چند ماه که پیامک مناسبتی می‌فرستید آخرش اعلام کنید همچنین میتونید روی یک پلاک کوچیک یا کارت این خدمتتون رو اعلام کنید و در بسته بندی قرار بدید.

8 )خرید اشتراک سایت ترب – کجا تابلو نقاشی بفروشم؟

شما میتونید با طراحی سایت و آپلود محصولاتتون و گرفتن نماد اعتماد الکترونیک اشتراک ترب بگیرید و طرح هاتون رو در اپلیکیشن و سایت ترب که بازدیدکننده نسبتاً خوبی دارد مثلا برای خرید تابلو ورق طلا  برخی ها به ترب مراجعه میکنند، در کافه بازار چهار میلیون نفر آن را دانلود کردند شما میتونید تابلو های خود را از طریق اپلیکیشن ترب یا کسانی که از طریق گوگل وارد شده اند نمایش بدید البته فروش تابلو گران در ترب کمی سخت است و جز بهترین راه های فروش تابلو نقاشی به شمار نمیرود .

هزینه اشتراک پایینی دارد و به میزان هر کلیک مخاطب از اشتراک شما کم میشه و واقعاً به صرفه و کم هزینه است و میتوان گفت یکی از پاسخ های سوال کجا تابلو نقاشی بفروشم است همچنین از دیگر خوبی هایی که داره اینه ک اگر قالب ووکامرس داشته باشید محصولاتتون رو به صورت خودکار از سایتتون میخونه و نیاز نیست شما هیچ کاری برای نمایش محصولتون در ترب بکنید.

این روش از راه های نحوه فروش تابلو نقاشی به عنوان درآمد مطلوب و ثابت نمیشه مثل سئو یا داشتن بیج قوی بهش اتکا کرد و فروشش معمولی و کمه ( به عنوان کانال دوم یا سوم بازاریابی خوبه) ضمنا ترب با عنوان کمترین قیمت بازار برند سازی کرده است و اگر طرحی دارید که مشابه همکارتون است (البته کمتر پیش میاد) و او هم سایت داره بهتره که ارزونتر بدید چون مخاطب ترب دنبال یک جنس با قیمت ارزونتر هست.

9) بازاریابی حضوری در هتل ها و برج‌ها – دهمین ایده نحوه فروش تابلو نقاشی

هنوز هم ویزیت یکی از شیوه ها برای بازاریابی کردن سر زدن حضوری به مکان هایی است که صاحب آنجا هم درآمد خوبی داره و هم  به محصول شما نیاز دارد که یکی از این لوکیشن ها میتواند برج ها و هتل ها باشد.

البته شما باید ارائه خوبی هم داشته باشید مثلا یک کارت ویزیتی داشته باشید که بعد از خروج از آنجا شما رو یادشون نره همچنین یک پیج یا سایت مرتب داشته باشید که راحت انتخاب کنند در کل ویزیت کردن اصولی دارد که میتونید در گوگل مقالات مرتبط آن را مطالعه کنید.

هرکدام پیشنهاداتی که در اینجا برای نحوه فروش تابلو نقاشی ارائه میشود به این معنا نیست که بهترین روش است … باید تجربه کنید و میزان تاثیر هر کدام را ثبت کنید و هریک بهتره ادامش بدید .

10) گالری و شوروم فامیلی – ایده راه های فروش تابلو نقاشی

کمی هزینه آن بالاست و باید یکسری مشتری در شهر خودتون ازقبل داشته باشید اما به هر حال یک پاسخ سوال کجا تابلو نقاشی بفروشم است التبه آشنایان و فامیل هم مخاطبان نسبتا در دسترسی هستند که بتونید باهاشون هماهنگ کنید که سر زمان مشخص به گالری شما بیایند و درکل باید برای اجرای آن با کسی که  تجربه برگزاری چند گالری را دارد مشورت کنید.

کجا تابلو نقاشی بفروشم
برگزاری شوروم

11) واتس آپ بیزینس رو نصب کنید و یادبگیرید –نحوه فروش تابلو نقاشی

فروش مجدد به مشتریان قبلی راحت از مشتریان جدید است این جمله ای است که محققان حوزه بازاریابی ارائه کرده اند و باید جدی گرفت میتونید اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنید فقط لازمه که در گوگل راهنمای واتس آپ بیزینس رو سرچ کنید یا بحث تعامل با مشتری برای فروش مجدد و چندین باره.

12) اجرای ترکیبی پیشنهاد ها زیر نظر مشاور

اینکه فقط به اینستاگرام متکی باشید برای خرید تابلو نقاشی روش زیاد حرفه ای و درستی نیست مثلاً خیلی از افراد از اونجایی که فقط کانال شون اینستاگرام بود در زمان اغتشاشات ضربه سنگینی بهشون وارد شد و تا چندین هفته فروششون خوابید.

اما بودند در همان زمان کسب و کارهایی که از آنجایی که سه تا کانال فعال داشتند فروششون ادامه داشت چون نحوه فروش تابلو نقاشی رو وابسته نکرده بودن به یک راه از این بابت حتما توصیه می کنیم دو یا سه کانال کار کنید و این هم در ذهنتون باشه که فلان کانال حتماً بهترین نتیجه را میدهد خیر باید تست کنید یادداشت کنید و بعد از سه ماه اندازه گیری کنید و نتیجه جدیدی به دست بیاوریدکه کجا تابلو نقاشی بفروشم.

اندازه گیری به این معناست که شما باید هر فروشی که دارید رو ثبت کنید که از کدوم کانال بوده و روش شان توضیح دادیم که این است از مشتری هنگام خرید او پرسید از کجا با ما آشنا شدید این قوی ترین سوال بازاریابی است راه های فروش تابلو نقاشی.

اگر نیاز صد درصدی به درآمد ندارید توصیه ما این است که اغلب وقت خود را روی یک یا دو کانال بزارید ازجمله طراحی و سئو سایت اما اگر پنج شش ماه نمیتونید درآمد کم داشته باشید بهتره سه کانال حداقل فعالیت کنید ولی کمی وقتگیر است و نیاز به برنامه ریزی دارد.

پیشنهاد میکنم مقاله نحوه فروش آثار هنری در خارج از کشور رو هم مطالعه کنید.

کجا تابلو نقاشی بفروشم؟ 

عرضه تابلو نقاشی یعنی داشتن یک کسب و کار و نکته اینجاسست که کسب و کاری موفقه که دوبال قوی داشته باشه یک بال کار به  معنی میزان تخصص فنی و دانش شما در حوزه ای که مشغول هستید که میشه مهارتتون در اجرای تابلوهای نقاشی  و یک بال کسب به معنی دانش شما در کسب درآمد از مهارت تون که اغلب کسب و کارها در این زمینه به شدت ضعف دارند از جمله هنرمندان … چون وقت اصلی خودشون رو برای تقویت بال کار گذاشته اند و آموزش نحوه فروش تابلو نقاشی را یاد نگرفته اند احتمالا شما هم یکی از اونها باشید اما نگران نباشید چون مطالعه و عمل کردن به این بخشی از محتوای این صفحه بال کسب شما رو هم تقویت خواهد کرد و در نهایت افزایش سود از تابلو ورق طلا که مردم انجام میدهند یا سایر سبک ها.

هر کسب وکاری مثل یک ساختمان است فرقی نمییکنه شما طرح کالیگرافی بفروشید یا گل که 12 ستون پایه ای دارد و شما به عنوان صاحب کسب وکار باید روی این 12 ستون کار کنید (ستونهای بیزینس مدل یا بوم کسب وکار) اما در ابتدا اول از همه باید روی شناخت مخاطبین هدف و کانال بازاریابی قوی وقت بزارید، آموزش کامل آن خود نیاز به دوره یا مقاله ای مفصل دارد و ما قصد داریم ایده هایی از مهمترین ستون آن یعنی ستون بازاریابی را به شما آموزش دادیم تا به جواب پرسش کجا تابلو نقاشی بفروشم تا حدی برسید.

5 نکته طلایی برای افزایش فروش تابلو نقاشی

 1. نصف مبلغ را پرداخت در محل بزارید که ریسک مشتری کمتر بشه:

برای انجام این کار باید یک روز حضوری برید شرکت تیپاکس و قرار داد ببندید به همین راحتی، ضمنا بعد از یک هفته از زمان تحویل هزینه را برای شما ارسال میکنه تیپاکس که منطقی است همچنین برخی از مشتریان دغدغه خرید کادو پرداخت درب منزل دارند چون میترسند سرشون کلاه بره و شما با این حرکت که در مقاله آموزش نحوه فروش تابلو نقاشی میتونید به نیاز آنها پاسخ مثبت دهید .

 1. زمانی که مشتری ازتون خرید می‌کنه ولش نکنید به امان خدا:

یک برنامه تعاملی کوتاه مدت مثل ارسال پیامک مناسبتی یا تماس بعد از گرفتن کالا و یک برنامه تعاملی بلند مدت مثل برگزاری گالری یا ارسال کادو تولد بهتر است داشته باشید نحوه فروش تابلو نقاشی.

 1. برای افزایش درامدتون هزینه ها رو کم کنید :

منظور ما این نیست که از کیفیت بزنید تا هزینه ها کمتر بشه تاسفانه برخی از تولید کنندگان در کسب و کارهای مختلف عادت کردند سالهاست دارن با یک تأمین کننده مواد اولیه کار میکنند درصورتیکه ممکنه شما بتونید نید با کمی وقت گذاشتن یک یا دو تامیین کننده دیگر را پیدا کنید که هم کیفیت خوبی کار میکنند و هم قیمت ارزانتری عرضه می‌کنند ولو اندک… این تفاوت کم قیمت ها باعث میشه در چندین ماه اگر حساب کنید سودتون بیشتر بشه و لذت ببرید.

 1. حرفه ای عکس بگیرید:
  شما تابلو نمی‌فروشید، در حقیقت در حال فروش زیبایی هستید و دارید کمک میکنید خانه دیگران زیباتر بشه بنابراین ظاهر فروشگاه خودتون هم باید خیلی مرتب و زیبا باشه که مشتری با خودش بگه وعع… حتما از رینگ لایت و یک گوشی خوب برای عکاسی استفاده کنید و استفاده از عکس ژورنال رو به کمترین تعداد برسونید چون برای مشتری ریسک داره این نوع خرید و عرض شد داشتن ریسک برای مشتریان یعنی فروش کمتر فقط بحث کجا تابلو نقاشی بفروشم نیست شما باید این موارد رو هم رعایت کنید، ضمنا زاویه معین عکاسی هم در نحوه فروش تابلو نقاشی حائز اهمیت است.
 2. با مشتریان با حوصله و با احترام صحبت کنید:
  بابت احترام به شما پول می‌دهند، یکی از مهمترین کارهایی که شما باید در کنار راه های فروش تابلو نقاشی انجام دهید این است که حال و احساس مشتری را خوب کنید که یک روشش اینه که خیلی مودبانه و با احترام صحبت کنید، همه‌ی مردم دوست دارند طرف مقابلشون بهشون احترام بذاره شما هم خودتون احتمالا تجربه ای داشتید که از جایی خرید کردید حتی حضوری که خیلی برخورد خوبی کردن و به خاطر همین برخورد خوب خرید مجدد هم داشتید و بر عکس بوده زمان هایی که جایی رفتید که رفتار زننده ای داشتند و همین امر باعث شده که دوباره آنجا نروید, با وجود اینکه کیفیت محصول هم خوب بوده.
 3. تاخیر در ارسال و آماده سازی نداشته باشید:
  یکی از مزیت های رقابتی و فاکتور هایی که مشتری حالش خوب می شود این است که شما سریع و بدون تاخیر محصولات را ارسال کنید مثلاً برای آماده سازی یک تابلو نقاشی بیشتر از ده روز نباید زمان ببرد که ارسال کنید دنیای امروز دنیای سرعت است و مردم با توجه به اینکه در برخی از فروشگاه ها عادت کردند که سری به دستشون برسه اگر شما خلاف این عادت رفتار کنید کمی براشون رنج آور خواهد بود کجا تابلو نقاشی بفروشم از این بابت است که در آموزش نحوه فروش تابلو نقاشی تاکید می کنیم هم خوش قول باشید و هم تا حد امکان سریعتر محصولات را بفرستید مثلا برخی از عزیزان اجرا می‌کنند یک هفته تا تمام سفارشات جمع شود و تازه مواد اولیه مثل بوم را سفارش می دهند و بعد از آن حدود سه چهار روز سفارشات را اجرا می‌کنند.
  این روش خوبی است اما باید کمتر از یک هفته سفارشات رو جمع کنید مثلا پنج روز …
 4. بعد از اینکه تابلو به دست مشتری رسید تماس بگیرید و نظرش رو بپرسید+ انتقاد یا پیشنهاد:
  یکی دیگر از روش های نحوه فروش تابلو نقاشی که میتونید تجربه و خرید تابلو چشم نظر احساس رضایت بیشتری در مشتری ایجاد کنید این است که بعد از تحویل محصول و زمانی که پیامک تیپاکس برای شما آمد به مخاطبتون زنگ بزنید و یک بازخورد از کیفیت ارائه خدمات تون ازون بگیرید و علاوه بر اون از او این سوال را بپرسید که اگر چه تغییری در شیوه ارائه خدماتتون داشته باشید او بیشتر شادمان می‌شود.
  یکی از راه های فروش تابلو نقاشی قطعا خرید مجدد مشتریان قبلی است، زمانی که شما این سوال را از او می پرسید با خود می گوید چه فروشگاه حرفه ای و فروشنده درجه یک ای که اینقدر به فکر بالا بردن سطح خدمات و رضایت مشتریان است بنابراین باعث میشه اگر ارتباطتان را باز هم در ماه های بد حفظ کنید از شما خرید مجدد داشته باشد مثلا برای تابلو مردم بعضاً تکراری میشه براشون و دوست دارند طرح جدید بگیرند کجا تابلو نقاشی بفروشم.
 5. حتی المقدور از یک کوچ خوب استفاده کنید:
  اگر بتوانید از یک کوچ شایسته برای خودتون استفاده کنید شرایط تغییر خواهد کرد، او به غیر کمک برای نحوه فروش تابلو نقاشی راهنمایی های دیگری را هم به شما خواهد کرد همه ما نقاط ضعف خودمون رو خیلی از مقاط نمیتونیم شناسایی کنیم و از اونجایی که کد میاد و وضعیت ما را تحلیل میکنه میتونه این نقاط رو به خودمون میدیم اصطلاحاً نقاط کور رو پیدا میکنه و به ما گوشزد میکندبرای مسائلی غیر از نحوه فروش تابلو نقاشی.
  ما در اغلب زمینه ها مثل سبک زندگی ، پزشکی و درآمد زایی نیاز به مشاور و کوچ داریم چون سطح تجربه و دانش ما کم است.

دو مورد از ذهنیت های غلط بسیاری از افراد آموزش برای یادگیری نحوه فروش تابلو نقاشی

 •  گمان میکنند برخی از راه ها مثل یاد گرفتن طراحی سایت و سئو، کاری بسیار سخت و دشوار است درصورتی که اصلا اینطور نیست و این یک باور غلط است که مانع رشد شما میشود (به تجربه عرض میکنم) مگر اینکه مدرس آن سخت یاد بدهد کجا تابلو نقاشی بفروشم؟ اما شما میتونید با تحقیق کردن به امید خدا یک دوره مناسب تهیه کنید ضمنا کلماتی که مردم در حوزه کاری شما سرچ میکنند رو در دوره های آموزشی، نحوه پیدا کردن آنها را یاد میگیرید.
 •   یا بعضیا هیچ تلاش خاصی برای بازاریابی نمیکنند و فکر میکنند هیچ کدام از مردم برای هنر ارزش قائل نیستند
  1. حداقل 5 ماه را برای نتیجه گرفتن و رسیدن 6 کلمه کلیدی خودتون در نظر داشته باشیدکلماتی مثل تابلو آینه کاری یا خرید تابلو نقاشی
  2. اگر فرد عجولی هستید و زود نا امید میشوید سراغ سئو و طراحی وبسایت نروید چون نیاز به صبر دارد اما درآمدش بایدارتر است نسبت به اینستاگرام وقتی رتبه یک یا دو بگیرید و زمان کمتری نیاز داره که سایتتون رتبشو حفظ کنه نسبت به اینستا که باید دائم استوری بزارید و تبلیغات کنید دربیچ خودتون و دیگران.
  3. مزیت طراحی و سئو سایت این است که برای موفقیت در آن هزینه کمتری نیاز است برخلاف اینستاگرام که هزینه تبلیغات کمی بالاست اما… به قول یکی از اساتید اگر پول دارید تبلیغات اگر ندارید سئو… اما اینستاگرام زود بازده است و سئو دیر بازده.
  4. در دهه اخیر و با رشد دیجی کالا و همه گیری کرونا برخی از مردم ایران به خرید از سایت تقریبا عادت کرده اند و این یک فرصت عالی است برای شما است که نحوه فروش تابلو نقاشی جدیدی را پیش بگیرید و یک سایت طراحی کنید و با سئو آن به درآمد مطلوب برسید.
  5. فقط به فکر اینکه کجا تابلو نقاشی بفروشم نباشید و تلاش کنید اصول بازاریابی و تبلیغات را زیر نظر مدرسین خوب یاد بگیرید.

   سه نکته کلیدی در خصوص سایت که جز راه های فروش تابلو نقاشی است

چگونه اثر هنری خود را بفروشم؟

اول سخت ترین مرحله می آید، شما باید هنر خلق کنید. بهتر است یک چرخه، مجموعه یا گروهی از آثار منسجم ایجاد کنید که نشان دهنده شما و امضای هنری شما باشد. اگر آثار بیشتری دارید، حتی بهتر است، زیرا اگر می خواهید چیزی را بفروشید، مهم است که کار کافی برای نمایش داشته باشید. از آنجایی که شما خلاق و سازنده هنر در شرکت هستید، هرگز نباید فراموش کنید که زمان کافی را برای تولید آثار هنری معمولی اختصاص دهید – چه هر روز یا در دوره های معینی که صرفاً به هنر اختصاص داده شده است، هر کدام که برای روش کار شما بهترین کار را دارد.

اکنون که تعداد مشخصی از آثار هنری تمام شده دارید، باید سبک و مخاطب هدف خود را مشخص کنید. اگر هنر انتزاعی ایجاد می کنید – مجموعه داران خاصی برای آن وجود دارد، و اگر هنر خیابانی علامت تجاری شما باشد – مخاطبان متفاوتی را جذب خواهید کرد. کجا تابلو نقاشی بفروشم آیا شما طراحی، مجسمه سازی یا هنر دیجیتال می سازید؟ حجم آثار شما چقدر است؟ دانستن اینکه چه سبک یا سبکی برای توصیف هنر شما مناسب است، یافتن خریداران بالقوه را برای شما آسان تر می کند.

گام بعدی این است که بدانید کدام کانال های فروش ممکن است برای شما مناسب تر باشند. آیا باید روش های کم و بیش سنتی، بازاریابی مستقیم یا نمایشگاه های پاپ آپ – در زندگی واقعی یا آنلاین باشد؟ دانستن این موضوع به شما کمک می کند تا مسیری را که باید طی کنید را مشخص کنید و نوع مواد تبلیغاتی را که باید تهیه کنید، تعیین کنید.

13 دیدگاه برای “آموزش نحوه فروش تابلو نقاشی – تابلو نقاشی کجا بخرم

 1. یک ایرانی گفته:

  سوال خیلی هاست اینکه کجا تابلو نقاشی بفروشم و در این مطلب راه های خوبی معرفی شده، همگی هم نیاز به تلاش و ممارست دارند با تنبلی نمیشه

 2. هدی گفته:

  منم این سوال رو قدیم داشتم که کجا تابلو نقاشی بفروشم شما نوشته بودین برای فروش تابلو های نقاشی میتونیم به بلاگر های اینستاگرام تبلیغ بدیم حالا سوال اینجاست که هزینه هاشون چقدره زیاده یا کمه میشه کار کرد؟

  • mostafa nazari گفته:

   بله هزینه ها بالاست و کار سختی پیش رو دارید اگر قصد فروش تابلو در اینستاگرام دارید توصیه میکنم قبل از ورود به هر کاری وقت خوبی برای تحقیق بزارید ببینید کسانی که در اون کار هستند راضی هستند یا نه

 3. Somaye گفته:

  سلام وقت بخیر من یه البوم خیلی قدیمی دارم رو البوم نقاشی قدیمی هستش اسم نقاش رو نقاشی نمیتونم بخونم میتونین کمک کنین

 4. amirsaleh92 گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید ، آیا در این سایت هم میشود آثار هنری خود را بارگذاری کنیم جهت فروش ؟

 5. اسلامی گفته:

  عالی . مفید. و یه پیشنهاد . جمع شدن کسانی که این دغدغه رو دارن و باهمکاری هم برگذاری نمایشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی